online katalóg kníh  |  kontakty  |  otváracie hodiny  |  mapa stránok  |    
 
 
 
Spýtajte sa knižnice
 
Nové tituly v knižnici
 

POZVÁNKA na celoslovenský seminár zameraný na vedenie odborných evidencií školskej knižnice a na elektronizáciu školských knižníc (Košice)

 

POZOR - ZMENA!

   

Vážení účastníci,


na základe vyžiadaného stanoviska od spoluorganizátora celoslovenského seminára zameraného na vedenie odborných evidencií školskej knižnice a na elektronizáciu školských knižníc, ktorý sa mal konať 12. marca 2020 v Knižnici pre mládež mesta Košice, si Vás zdvorilo dovoľujem informovať, že došlo k zrušeniu jeho organizácie.

Ďalej si Vám dovoľujem úctivo oznámiť, že o náhradnom termíne konania uvedeného odborného podujatia Vás budem včas informovať.

Vopred Vám ďakujem za pochopenie.

S úctou a prianím všetkého dobrého

Rozália Cenigová

 

Informácie:

rozalia.cenigova@spgk.sk

Tel.: 02 / 68 208 610

 

Stiahni celú pozvánku 

ELEKTRONICKÉ PRIHLASOVANIE

 


 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu: www.eurotrading.sk/zo


© 2007 Slovenská pedagogická knižnica, Hálova 6, 851 01 Bratislava 5. Web dizajn, analýza prístupnosti a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems.