online katalóg kníh  |  kontakty  |  otváracie hodiny  |  mapa stránok  |    
 
 
 
Spýtajte sa knižnice
 
Nové tituly v knižnici
 

Formulár - Piešťany

Záväzne sa prihlasujem na celoslovenský seminár zameraný na vedenie povinných odborných evidencií  školskej knižnice a podporu vzdelávania v informačnej gramotnosti, ktorú organizuje Slovenská pedagogická knižnica v spolupráci s Mestskou knižnicou mesta Piešťany 26. marca 2020 v Mestskej knižnici v Piešťanoch na Školskej ulici 19.

Záväzná prihláška na celoslovenský seminár zameraný na vedenie odborných evidencií školskej knižnice a na elektronizáciu školských knižníc (Piešťany)
Priezvisko, meno účastníka (Príklad: Kubalová, Viera):
Pracovné zaradenie (Príklad: školský knihovník; riaditeľ):
Názov školy (Príklad: Základná škola s materskou školou; Stredná odborná škola dopravná):
Ulica (Príklad: Vodová 3):
Mesto / Obec (Príklad: Poprad):
PSČ (Príklad: 058 42):
E-mail:
Telefón (Príklad: 02/68 20 86 10):
_____________________________________

ĎAKUJEME VÁM ZA VYPLNENIE ELEKTRONICKEJ PRIHLÁŠKY

PREHLÁSENIE
Vyplnenie Vašich údajov a odoslanie elektronickej prihlášky na celoslovenský odborný seminár považujeme ako súhlas so spracovaním osobných  údajov podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EU) z 27. apríla 2016 č. 2016/679 (GDPR) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vaše uvedené osobne údaje budeme spracovávať v rozsahu nevyhnutnom pre vzájomnú komunikáciu medzi Vami a Slovenskou pedagogickou knižnicou. Po ukončení predmetného seminára budú Vaše osobné údaje archivované v súlade s Registratúrnym poriadkom Slovenskej pedagogickej knižnice po dobu piatich rokov. Následne budú údaje vymazané z úložiska.


 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu: www.eurotrading.sk/zo


© 2007 Slovenská pedagogická knižnica, Hálova 6, 851 01 Bratislava 5. Web dizajn, analýza prístupnosti a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems.