online katalóg kníh  |  kontakty  |  otváracie hodiny  |  mapa stránok  |    
 
 
 
Spýtajte sa knižnice
 
Nové prírastky v knižnici
 

1. ročník súťaže pre stredné školy „Mladí používatelia – nové médiá“ s podtitulom „Rodný môj kraj“

1. ročník projektu pre stredné školy „Mladí používatelia – nové médiá“ s podtitulom „Rodný môj kraj“

Slovenská pedagogická knižnica v Bratislave v spolupráci s Katedrou knižničnej a informačnej vedy Filozofickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave pripravila od aktuálneho školského roka 2019/2020 nový súťažný projekt pod názvom „Mladí používatelia – nové médiá.“ Projekt je určený pre študentov všetkých typov stredných škôl na Slovensku a jeho zámerom je podporiť rozvoj kompetencií informačnej a digitálnej gramotnosti prostredníctvom tvorby krátkeho audiovizuálneho dokumentu v digitálnom formáte na stanovenú tému. Plánom cyklu je, aby jeho jednotlivé ročníky postupne tematicky pokryli oblasti histórie, geografie, literatúry či ďalších spoločenskovedných a prírodných predmetov. Podrobnú špecifikáciu obsahových požiadaviek aktuálneho ročníka s podtitulom „Rodný môj kraj“, zameraného na prezentáciu obce, mikroregiónu či regiónu stredných škôl, formálnych a technických náležitostí súťažného diela, ako aj kritériá hodnotenia prác nájdete v prílohe.

Škola sa do projektu môže prihlásiť vyplnením registračného formulára do 15. decembra 2019 uvedeného na tejto stránke. Najneskorší možný termín zaslania súťažných prác vyhlasovateľovi je 15. marec 2020. Vyhodnotenie projektu je naplánované na apríl 2020.

Koordinátor projektu:

Mgr. Jakub Fázik, PhD.,

Slovenská pedagogická knižnica

jakub.fazik@spgk.sk

 

Na stiahnutie: ŠPECIFIKÁCIA PROJEKTU (pdf súbor)

REGISTRAČNÝ FORMULÁR


 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu: www.eurotrading.sk/zo


© 2007 Slovenská pedagogická knižnica, Hálova 6, 851 01 Bratislava 5. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.