online katalóg kníh  |  kontakty  |  otváracie hodiny  |  mapa stránok  |    
 
 
 

Ponuka vzdelávania od vydavateľstva Elsevier

Spoločnosť Elsevier ponúka bezplatnú možnosť vzdelávania a konzultácií na témy spojené s otázkou akademického publikovania

Spoločnosť Elsevier, producent informačných platform a databáz, spustil online kurz akademického publikovania - "Elsevier Publishing Campus", ktorého cieľom je ponúknuť akademickým a vedeckým pracovníkom znalosti a schopnosti potrebné pri publikovaní vedeckých a akademických prác: The Elsevier Publishing Campus

The Elsevier Publishing Campus je online platforma, ktorá ponúka interaktívne vzdelávanie a profesionálne poradenstvo na množstvo tém, od "konceptu akademického publikovania" až po otázky otvorenej vedy a otvoreného prístupu.  Vedeckí a akademickí pracovníci sa môžu na tieto kurzy zaregistrovať, učiť sa od vedúcich osobností vedeckého publikovania a účastniť sa celého radu odborných diskusií.

S projektom Elsevier Publishing Campus spoločnosť ponúka možnosť naučiť sa úspešne uverejniť svoje publikácie u renomovaných medzinárodných vydavateľstiev ako aj napísať úspešné grantové žiadosti.

Elsevier Publishing Campus sa skladá z rady ‘Colleges’, ako je napríklad:

College of Skills Training: dozviete sa ako písať články a grantové žiadosti, čo je peer review alebo publikačná etika a ako propagovať svoju publikačnú činnosť.

College of Big Ideas: môžete online diskutovať dôležité témy so svojimi kolegami z celého sveta

Každá ‘College’ ponúka rad celý rad informácií a nástrojov, ktoré umožnia vedeckému/akademickému pracovníkovi rozvíjať svoju kariéru a publikačné aktivity. Za každý modul účastník navyše získa certifikát od Elsevieru.

 
 
Užitočné
 
Vytlačiť stránku
Poslať stránku
 
 
Zaujímavé odkazy
 

 

nivam

   Univerzitna kniznica

 Štátny pedagogický ústav

 

Do knižnice

 

   

       IEDU
          Sanet

            UK SAV 

Publikacie SGI

Kniznica Petrzalka

        

SPK na Facebooku:

 
Chýba mi vo fonde
 
* povinné
 
 
 
Anketa
 
Siahli ste po knihe počas pandémie častejšie ako inokedy?
Áno
25,4%
Nie
25,7%
Rovnako
25,3%
Neviem
23,6%
Hlasovalo: 21321
(predchádzajúce ankety)
 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu: www.eurotrading.sk/zo


© 2007 Slovenská pedagogická knižnica, Hálova 6, 851 01 Bratislava 5. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.