online katalóg kníh  |  kontakty  |  otváracie hodiny  |  mapa stránok  |    
 
 
 
Spýtajte sa knižnice
 
Nové prírastky v knižnici
 

Príklady dobrej praxe zo školských knižníc

Elektronická metodická báza Príklady dobrej praxe zo školských knižníc slúži ako úložisko metodickej bázy podujatí zameraných na podporu zvyšovania úrovne čitateľskej gramotnosti a kultúry čítania žiakov základných škôl a stredných škôl, ktoré zorganizovali školské knižnice na vyhlásenú tému v rámci celoslovenského projektu Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice k Medzinárodnému dňu školských knižníc (http://www.spgk.sk, záložka Celoslovenský projekt Najzaujímavejšie podujatie školskej knižnice). Jeho cieľom je ponúknuť školským knihovníkom praktické námety a zdroj inšpirácie na zorganizovanie podobných alebo kreovaných podujatí. Metodická báza podujatí je priebežne doplňovaná metodickými listami podujatí, ktoré na princípe dobrovoľnosti vypracúvajú ocenené školské knižnice v rámci uvedeného celoslovenského projektu. V rámci nej sa zvlášť nachádzajú námety pre základné školy a zvlášť pre stredné školy.

Pokyny pre vyplnenie metodického listu podujatia zameraného na podporu zvyšovania úrovne čitateľskej gramotnosti a kultúry čítania

Metodický list podujatia zameraného na podporu zvyšovania úrovne čitateľskej gramotnosti a kultúry čítania - VZOR

Námety pre základné školy

Námety pre stredné školy

 

 
 
Užitočné
 
Vytlačiť stránku
Poslať stránku
 
 
Zaujímavé odkazy
 

 

nivam

   Univerzitna kniznica

 Štátny pedagogický ústav

 

Do knižnice

 

   

       IEDU
          Sanet

            UK SAV 

Publikacie SGI

Kniznica Petrzalka

        

SPK na Facebooku:

 
Chýba mi vo fonde
 
* povinné
 
 
 
Anketa
 
Siahli ste po knihe počas pandémie častejšie ako inokedy?
Áno
25,3%
Nie
26,2%
Rovnako
24,9%
Neviem
23,6%
Hlasovalo: 26039
(predchádzajúce ankety)
 

Dohľad nad spracovaním osobných údajov v našej spoločnosti zabezpečuje firma EuroTRADING s.r.o., a v súlade s § 44 zákona č. 18/2018 Z.z. a článkom č.37 NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679, nám poskytuje zodpovednú osobu, ktorú môžete kontaktovať na adrese zo@eurotrading.sk.
Viac informácií si môžete prečítať tu: www.eurotrading.sk/zo


© 2007 Slovenská pedagogická knižnica, Hálova 6, 851 01 Bratislava 5. SpracovanĂ© v redakÄŤnom systĂ©me SwiftSite spoloÄŤnosti ELET systems.